برگزاری دوره های آموزشی کسب و کار و موفقیت شغلی


امروزه با وجود اینترنت روش های کسب درآمد میلیونی بسیار است .اما ، حقیقت آن است که عده کمی می توانند به آن سود های عالی دست یابند.به همین منظور در مانیما، دوره های آموزشی خصوصی و نیمه خصوصی ، جهت آشنایی شما عزیزان با اصول اولیه کسب و کار و نحوه فروش و بازاریابی محصولات و خدمات فیزیکی و غیر فیزیکی در اینستاگرام ، فروشگاه های مجازی برگزارمیگردد.برای اطلاع از اینکه بدانید کدام دوره مناسب شما هست لطفا به صفحه دوره های آموزشی مراجعه نمایید.


خدمات مشاوره و عارضه یابی اینستاگرام


حضور در شبکه های اجتماعی امروزه امری اجتناب ناپذیر است .یکی از خدماتی که توسط مشاوران ما در مانیما ارائه می گردد. ارزیابی وضعیت پیج اینستاگرام شما می باشد.این ارزیابی ها و ارائه پیشنهادات به منظور ارتقا وضعیت فعلی پیج اینستاگرام شما است تا در تبلیغات بهتر دیده شوید. در صورت تمایل میتوانید جهت دریافت وقت مشاوره با ما تماس بگیرید.


ثبت دامنه اینترنت


بعد از اینکه نقشه راه حضور کسب و کار شما طراحی شد، نوبت به انتخاب نام یک دامنه (اسم تجاری) هست که کسب و کارتان در دنیای دیجیتال به آن نام شناخته شود. در مانیما این امکان فراهم گردیده است که شما بتواند نام دامنه های خود را بنام خودتان ثبت نام کنید . جهت سفارش نام دامنه با ما تماس بگیرید.

طراحی وب سایت
وردپرسی


با توجه به تغییر شرایط کسب و کار ، داشتن یک وب سایت برای هر شغلی مهم و ضروری است .همانطور که میدانید هزینه کد نویسی اختصاصی وب سایت ها بسیار بالاست . برای کاهش هزینه های کد نویسی و مدت زمان ، سیستم های مدیریت محتوا باز ، مانند وردپرس طراحی گردیدند . با استفاده از این سیستم ها هزینه داشتن یک وب سایت اختصاصی کاهش چشمگیری داشته است.در آژانس مانیما با توجه به نوع کسب و کار شما ، سایت شما با بهترین کیفیت طراحی می گردد جهت اطلاع از شرایط و گرفتن وقت مشاوره رایگان ، با ما تماس بگیرید.

سایر ویژیگی های خدمات ارائه شده در مانیما